Your shopping cart is empty!
  • Polish
  • English
  • Deutch
  • Russian
Special Offer

Hurtownia bielizny damskiej, męskiej, skarpet online

Hurtownia bielizny damskiej, męskiej, skarpet online

HURTOWNIA BIELIZNY DAMSKIEJ, MĘSKIEJ, SKARPET ONLINE

Oferujemy szeroki asortyment bielizny męskiej i damskiej w cenach i ilościach hurtowych. Produkcja JUST CAVALLI, KAPPA, ZIPPY oraz wielu innych znanych producentów bielizny.

Cała bielizna damska i męska znajdująca się w naszym magazynie jest oryginalna i wyprodukowana z tkanin najwyższej jakości. Kolekcje bielizny damskiej i męskiej mogą Państwo znaleźć w naszym magazynie w Niemczech, pod adresem Düsseldorfer Str. 18,  71332 Waiblingen.

Współpracujemy z klientami z całego świata (Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Białoruś, Austria i in.), więc zawsze jesteśmy gotowi doradzić Państwu i pomóc w wyborze towarów odpowiednich na Państwa rynek. Wszystkie, nawet największe zamówienia przygotowujemy w terminie - 1-2 dni, odpowiedzialnie pakujemy i wysyłamy do dowolnego kraju świata.

Zamówić artykuły bielizny męskiej i damskiej mogą Państwo przez internet, po skontaktowaniu się z zespołem sprzedażowym albo odwiedzając nasz magazyn, w którym zapoznają się Państwo z całym asortymentem bielizny męskiej i damskiej, a wyznaczony dla Państwa osobisty manager ds. sprzedaży doradzi i pomoże wybrać najlepsze dla Państwa pozycje.

W wypadku nieznalezienia pożądanych pozycji bielizny męskiej i damskiej, prosimy o pozostawienie kontaktów oraz zapytania, a my skontaktujemy się i złożymy indywidualną ofertę. >ZOSTAW ZAPYTANIE.


Interesują Państwa większe ilości? Proszę się skontaktować z zespołem sprzedażowym, który przygotuje i złoży Państwu indywidualną ofertę.


Jeśli chcesz zobaczyć ceny - zaloguj się! Jeśli nie masz jeszcze konta w Inter Grosshandel GmbH , proszę najpierw zarejestrować się. Wówczas można zobaczyć wszystkie ceny i zaprenumerować newsletter! 

Lista Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
SPRZEDAZ HURTOWA "JUST CAVALLI" BIELIZNA DAMSKA ZNAK FIRMOWY: JUST..
SPRZEDAZ HURTOWA "JUST CAVALLI" BIELIZNA MĘSKA ZNAK FIRMOWY: ..
SPRZEDAZ HURTOWA "MOSROSE" BIELIZNA DAMSKA ZNAK FIRMOWY: MOSROSE. ..
  HURTOWNIA "KAPPA" BIELIZNY MĘSKIEJ ZNAK FIRMOWY: KAP..
SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY DZIECIĘCEJ SALES RESTRICTIONS! WYMIARY: różne.  ..