Your shopping cart is empty!
  • Polish
  • English
  • Deutch
  • Russian
Special Offer

Hurtownia obuwia damskiego online

Hurtownia obuwia damskiego online

HURTOWNIA OBUWIA DAMSKIEGO ONLINE

Oferujemy szeroki asortyment obuwia damskiego w cenach i ilościach hurtowych: buty typu rekreacyjnego, sportowego oraz klasycznego, takich producentów obuwia jak KILLAH, PUMA, ADIDAS oraz wiele innych. Wszystkie znajdujące się w magazynie obuwie damskie jest wyłącznie oryginalne oraz wysokiej jakości. Towary dokładnie wybieramy i sortujemy z uwagi na sezon, więc u nas znajdą Państwo zarówno obuwie odpowiednie na sezon jesień/zima, jak i wiosna/lato, po cenach hurtowych.

Pełny asortyment obuwia dostępnego po cenach hurtowych mogą Państwo obejrzeć tu (patrz na dole), w katalogu internetowy handlu hurtowego, albo w naszym magazynie w Niemczech, pod adresem Düsseldorfer Str. 18, 71332 Waiblingen, w którym przygotowaliśmy specjalny pokój do demonstracji wszystkich pozycji obuwia (show room).

Komunikujemy się klientami z całego świata, dlatego wiemy, co pasowałoby na rynek, na którym prowadzą Państwo działalność. Nawet największe zamówienia przygotowujemy w ciągu 1-2 dni, a jeśli brakuje informacji, prosimy o kontakt z zespołem sprzedażowym. KONTAKTY


Interesują Państwa większe ilości? Proszę się skontaktować z zespołem sprzedażowym, który przygotuje i złoży Państwu indywidualną ofertę.


Jeśli chcesz zobaczyć ceny - zaloguj się! Jeśli nie masz jeszcze konta w Inter Grosshandel GmbH , proszę najpierw zarejestrować się. Wówczas można zobaczyć wszystkie ceny i zaprenumerować newsletter!

 

Lista Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
HURTOWNIA OBUWIA  "ADIDAS" OBUWIE DAMSKIE ZNAK FIRMOWY: ADIDAS. ..
Wyczerpany
HURTOWNIA OBUWIA  "ALDO" BUTY DLA MĘŻCZYZN I KOBIET ZNAK FIRMOWY: ..
HURTOWNIA "PUMA" OBUWIA ZNAK FIRMOWY: PUMA. KRAJ: Niemcy.  ..