Your shopping cart is empty!
  • Polish
  • English
  • Deutch
  • Russian

O nas

HURTOWNIA ODZIEŻY | INTERESUJE HURTOWNIE ODZIEŻY? INTERNETOWA HURTOWNIA ODZIEŻY MARKOWEJ ONLINE, HURTOWNIA UBRAŃ


 

W międzynarodowym handlu hurtowym Inter Großhandel GmbH jest jedną z największych niemieckich hurtowni odzieży outlet. Naszym klientom oferujemy nie tylko ogromny wybór, ale także kompleksową obsługę. Prowadzimy jeden z największych i najbardziej komfortowych sklepów w sektorze B2B. Nasz magazyn Cash & Carry znajduje się w Waiblingen niedaleko Stuttgartu. Tam można zobaczyć wszystkie elementy dostępne w naszej hurtowni i osobiście wybrać interesujące Państwa pozycje.

Dlaczego warto kupować u nas?

W hurtowni Inter Großhandel GmbH macie Państwo możliwość zakupu ekskluzywnych produktów marek po obniżonych cenach. Nasze produkty komplektowane są w małych, atrakcyjnych miksach i są sortowane tak aby w swoim składzie miały wiele modeli i rozmiarów, a zdjęcia i opisy produktów zaprezentowanych na stronie, są naszego autorstwa.

Staramy się dokładać wszelkich starań by Państwo mogli znaleźć u nas te pozycje które najbardziej Państwa interesują, dlatego staramy się aby nasza oferta była zróżnicowana i aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć u nas coś dla siebie.

Kupując u nas, mają Państwo pewność, że kupują oryginalne produkty, co zostawia Państwu możliwość większego zysku. Jesteśmy zainteresowani Państwa powodzeniem w biznesie, daltego zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta. Systematyczna praca nad ciągłym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług, owocuje długotrwałą współpracą i satysfakcją naszch klientów. Dla naszych stałych odbiorców zawsze przygotowujemy specjalną ofertę sprzedaży po niższych cenach.

Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie, sklepy, przedsiębiorstwa i osoby fizyczne.

 


KONTAKT:

info@inter-grosshandel.de

+49 7151 2051490 (, , , , )

+49 7151 2051494 (, , , , )

+49 71512051492 (, , , , )

 

 

GODZINY PRACY:

Od poniedziałku do piątku: 08.30 AM - 17.30PM

Sobota:           nieczynne.

 

ADRES:

Inter Großhandel GmbH

Düsseldorfer Str. 18

71332 Waiblingen, Germany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY: GROSSHANDEL B2B  |   ОДЕЖДА ОПТОМ   |  WHOLESALE CLOTHING   |